УМОВИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕННЯ

  1. Вартість та умови доставки Замовлення розміщені на Сайті. Перед здійсненням Замовлення Покупець зобов’язаний уточнити вартість і умови доставки Товару, шляхом ознайомлення з відповідною інформацією на Сайті, або за телефонами, розміщеними на Сайті/у телеграм-боті Продавця @hypefood_robot.
  2. Продавець зобов’язується виконати Замовлення. Замовлення доставляється протягом 60 хвилин з моменту надходження Замовлення від Покупця. Час доставки Замовлення залежить від наявності замовлених позицій Товару у Продавця і часу, необхідного на обробку Замовлення. Час доставки Замовлення у виняткових випадках може бути обговорений з Покупцем індивідуально в залежності від характеристик та кількості позицій замовленого Товару. У разі відсутності у Продавця частини позицій замовленого Товару, у тому числі з незалежних від Продавця причин, останній має право виключити такі позиції Товару із Замовлення Покупця, повідомивши його про це.
  3. Терміни доставки Замовлення можуть бути збільшені у зв’язку із наявністю обставин непереборної сили (незадовільні погодні умови, затори на дорогах, дорожньо-транспортні пригоди, тощо) чи у зв’язку із великим об’ємом здійсненого Покупцем Замовлення.
  4. При здійсненні доставки Замовлення передається Покупцю або вказаній ним при оформленні Замовлення особі (Одержувач), а також іншій особі, яка надасть відомості про Замовлення (ПІБ одержувача та/або номер Замовлення) та здійснить повну оплату вартості Замовлення кур’єру Продавця, якщо така оплата не була здійснена на сайті під час оформлення замовлення.
  5. Замовлення вважається виконаним з моменту його передачі Покупцю або вказаній ним особі, на підтвердження чого отримувачу Замовлення кур’єром Продавця видається товарна накладна або інший документ, що підтверджує
  6. У разі надання Покупцем недостовірної інформації про його контактні дані або про склад Замовлення, Продавець не несе відповідальності за неналежне виконання Замовлення.
Telegram Бот

Тепер замовлення можна оформити в нашому Telegram Боті!